Raad Voor Internationale Samenwerking Dilbeek

Bureau

Danielle Rousseau - Voorzitster
97drousseau@gmail.com

Piet Walravens - Ondervoorzitter
piet.walravens@skynet.be

Joseph Peeters - Penningmeester
joseph.p@skynet.be

Magda Coeckelberghs - Secretaris
magda.coeckelberghs@scarlet.be

Rita Leuckx - Link Participatie 2.0
rita.leuckx@hotmail.com

David Robberechts - socio-cultureel werker, Vrije Tijd - team Gemeenschap
david.robberechts@dilbeek.be

Terug

Ontvang de laatste nieuwsjes direct in je mailbox

Contact gegevens:

ris@dilbeek.be

Danielle Rousseau
Voorzitster RIS
0474 98 04 37
97drousseau@gmail.com

David Robberechts
Vrije Tijd - team gemeenschap
0475 70 97 25
david.robberechts@dilbeek.be

 
Website onderhouden door haca.be